Podczas wyboru mebli kuchennych istotne znaczenie ma obecnie fakt, by były one nie tylko funkcjonalne oraz spełniały potrzeby i zaspakajały gusta domowników ale również aby idealnie wpisywały się w przestrzeń do zagospodarowania i co chyba najważniejsze  aby budowały aurę i niepowtarzalny klimat twojego wnętrza.

Dlatego najlepszy efekt uzyskasz poprzez zamówienie twojej kuchni jako kuchni na wymiar.

Nasz zakład wykonuje kuchnie na wymiar oferując naszym klientom wieloletnie doświadczenie w ich wykonawstwie oraz w dopasowywaniu kuchni na wymiar do indywidualnych potrzeb klienta.

Przy tworzeniu kuchni na wymiar przyszły użytkownik może wybrać u nas spośród naprawdę ogromnej ilości kolorów, wzorów i wykończeń oraz tańszych i droższych materiałów i elementów wyposażenia mebli kuchennych.

kuchnie na wymiar Brodnica

W naszym zakładzie zamówić możesz kuchnię na wymiar nie tylko nowoczesną ale także retro, prowansalska, loftową, angielską czy industrialną lub klasyczną. Niezależnie od budżetu twoja kuchnia na wymiar będzie solidna i trwała, a pomieszczenie zaaranżowane w dowolnym stylu według gustu klienta.

Oferujemy do wybory praktycznie każdy rodzaj frontów jaki istnieje na rynku: fronty lakierowane w połysku. fronty lakierowane matowe, fronty angielskie. fronty akrylowe, fronty fornirowane, fronty z płyty laminowanej lub foliowanej. Do wyboru pozostaje również ich wzornictwo, kolorystyka lakierów w oparciu o RAL czy kolory i struktury laminatów.

Wybierając fronty kuchni na wymiar należy również dopasować rodzaj blatu kuchennego, jego strukturę i kolorystykę. Najczęstszym wyborem są blaty laminowane których zaletą jest odporność na wysokie temperatury, brak potrzeby konserwacji oraz ich szeroka gama kolorystyczna (imitacje drewna, kamienia, metalu itp.) Klienci wybierają również blaty kamienne np. z granitu lub z konglomeratu oraz blaty drewniane i blaty z klejonki drewnianej zabezpieczone poprzez ich olejowanie olejami naturalnymi.

kuchnia na wymiar Brodnica

Istotą wnętrza kuchni na wymiar jest jej funkcjonalność za którą odpowiadają takie detale jak ciche domykanie się szafek i szuflad, zawiasy renomowanych firm, bezawaryjne szuflady, systemy organizacji w szufladach i segregacji śmieci czy też wygodne systemy narożne i szafki typu Cargo. Do tego warto dodać możliwość wyboru oświetlenia podszafkowego, które będzie nie tylko estetyczne, ale także energooszczędne, a także innych drobnych elementów jak np. uchwyty.

Wybierasz detale spośród wielu systemów. Część elementów systemów dla kuchni na wymiar to już obecnie standard inne jak np. elektryczne podnoszenie frontów w najwyższym rzędzie szafek, płyty indukcyjne z wbudowanym wyciągiem i wiele innych rozwiązań, chociaż nie są niezbędne i nie będą standardem jeszcze długo, mogą poprawić komfort użytkowania kuchni na wymiar.

Jeżeli masz projekt swojej kuchni na wymiar wykonamy ją wg przedstawionego projektu, jeżeli masz tylko wizję możemy wykonać wizualizację lub projekt przez naszego projektanta tak aby w pełni odzwierciedlał smak i gust domowników.

Zamówione w naszej stolarni meble kuchenne na wymiar zostaną wykonane z dbałością o najmniejsze nawet detale i mogą być zamontowane przez naszą doświadczoną zakładową ekipę monterską.

Co nas wyróżnia na rynku kuchni na wymiar?

Posiadamy nowoczesne maszyny jak np. nowa piła panelowa Biesse i okleiniarka panelowa Biesse, CNC oraz wiele innych nowoczesnych urządzeń i możemy wykonać szybko i z najwyższą starannością w naszym zakładzie każdą praktycznie nowoczesną kuchnię na wymiar z płyt laminowanych producentów Swiss Krono, Kronospan, Pfleiderer, EGGER czy Finsa. Zawsze jednak cieszą nas wyzwania w postaci mocno zindywidualizowanych mebli w których możemy wykazać się twórczą inwencją, zdobytym przez lata doświadczeniem oraz służyć doradztwem lub tam gdzie do standardowych laminatów, akryli czy lakierowanych płyt dochodzą takie elementy jak drewno, płyty fornirowane, sklejka czy kamień lub konglomerat.

W naszej stolarni od dawna specjalizujemy się w pokrywaniu płyt cienką warstwą skrawanego drewna (płaty mają najczęściej 06-1,5mm) czyli fornirowaniu. Fornirujemy na miejscu fronty mebli kuchennych na wymiar (mamy prasę półkową) używając fornirów naturalnych bądź modyfikowanych praktycznie wszystkich dostawców w kraju, w razie życzenia wybarwiając je specjalnymi bejcami na pożądany kolor i lakierując w macie lub pół-macie bądź na wysoki połysk. To świetna alternatywa dla oferowanych przez nas nieco droższych frontów drewnianych do kuchni na wymiar. Na życzenie wykonamy też estetyczne i wygodne fronty bez uchwytów.

Specjalnością naszej stolarni są nie tylko blaty z płyty laminowanej ale też też blaty kuchenne z drewna lub klejonki dębowej, bukowej, jesionowej i sosnowej zabezpieczając które zabezpieczamy przez olejowanie co czyni drewno odpornym na wilgoć i wysokie temperatury. Oleje są bezbarwne więc po aplikacji wydobywają się z nich nasycone kolory drewna a także kontrastowość usłojenia.

Pamiętaj. Zamówione w naszym zakładzie meble kuchenne na wymiar zostaną wykonane z dbałością o najmniejsze nawet detale o które dbamy nie tylko podczas wytwarzania twojej kuchni na wymiar ale również podczas jej montażu przez naszą własną doświadczoną ekipę montażystów. Przywiązujemy dużą wagę do profesjonalnego montażu ponieważ to właśnie ten etap ma znaczący wpływ na końcowy efekt-twoją wymarzoną kuchnię na wymiar.

Skontaktuj się z nami

Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji dotyczących naszych usług.

Stolarnia mebli i budowli Eryk Wetzel

ul. Przykop 47, 87-300 Brodnica

tel.: +(48) 56 498 34 09
tel. kom.: +(48) 501 382 939

e-mail: grzegorz.wetzel@ stolarnia-brodnica.pl